Do našich domů dodáváme standardně dveře z výroby naší mateřské firmy REVITEX CZ, a.s., buď dřevěné, nebo plastové okna v barevném odstínu dle přání zákazníka.


Dřevěné vchodové dveře Euro

Vchodové dřevěné dveře v provedení Euro mohou zdokonalit každou fasádu a zároveň i zkvalitnit tepelnou pohodu v interiéru. Právě dřevo totiž jako přírodní materiál nejlépe zabraňuje úniku tepla a nabízí také největší možnost formování.

Dřevěné vchodové Euro dveře se vyrábějí z lepených Euro hranolů různých dřevin (nejčastěji smrku). Kvalitní povrchová úprava dřevěného profilu klade pak minimální nároky na jeho údržbu.

Dveře se dodávají v základním provedení (celodřevěná konstrukce) se zárubní s hliníkovým prahem, bez povrchové úpravy. Rozteč u Euro dveří je 92 mm. Dveře jsou po obvodu opatřeny těsněním, zámek je 4 bodový, závěsy TRIA 20. U vchodových Euro dveří lze libovolně měnit kazety za prosklení.


Dřevěné dveře interiérové


Interiérové dveře jsou vyráběny z přírodního smrkového masívu. Vnitřní rám dveří je zhotoven z nekončených lepených vlisů 7 x 3,5 cm. Vnitřní část dveří je vyztužena papírovou voštinou, která slouží jako zvuková izolace. Povrch dveří je zhotoven ze sololitu, oboustranně potaženým dýhou v široké paletě barev a sortimentu. Dveře s prosklenou částí jsou zalištovány lištami z masivního dřeva. Konečná povrchová úprava spočívá ve stříkání polyuretanovým bezbarvým lakem. Na přání zákazníka lze pro konečnou úpravu použít i nástřik barvy RAL. Dveře jsou dodávány v povrchu dýha buk, dub, borovice, zasklené sklem čirá kůra 4mm (kouřová kůra), se zadlabacím zámkem: zádlab 80mm, rozteč 90mm, závěsy (3ks) TKZ Polná a bez kování.
Dveře
Copyright © 2013 by PV  ·  All Rights reserved
Pro bližší informace k produktům firmy REVITEX CZ, a.s. klikněte zde: