Unikátní stavebnicový systém DŮM123 je založen na inovativní konstrukci složené z modulů, které se vyznačují všemi výhodami běžných dřevostaveb a navíc je v mnoha parametrech významně předčí. Tyto moduly jsou jakési větší kostky, které se obdobně jako LEGO skládají na sebe, a tímto poměrně jednoduchým způsobem vzniká základní konstrukce celého domu.

Moduly jsou vyrobeny z masivních dřevěných hranolů a
OSB desek. Tyto moduly jsou po sestavení naplněny izolací, kterou je foukaná celulóza a poté jsou eventuálně doplněny o venkovní a vnitřní obklad dřevovláknitými deskami. Tímto způsobem vznikají různé skladby stěn - podrobnosti najdete na stránce "Typy stěn". Celá konstrukce domu, a stejně tak veškerá izolace, je z přírodního materiálu a neobsahuje žádná dodatečná zateplení polystyrénem, jak je dnes bohužel obvyklé.

Systém
DŮM123 se proti běžným technologiím výstavby dřevostaveb vyznačuje bezkonkurenční nosností a statikou a rovněž vynikajícími tepelnými parametry. Domy ze systému DŮM123 vynikají ekonomikou svého provozu, která je dána kvalitou tepelné izolace obvodových a stropních konstrukcí. Kvalitní zateplení zajišťuje tepelnou pohodu v mrazivé zimě, stejně jako v horkých letních dnech. Kvalitní skladba konstrukcí zaručuje nízkou tepelnou ztrátu domů a tím i nízké náklady na vytápění. V základním provedení je tento systém nízkoenergetický a je rovněž možné jednoduše dosáhnout pasivního standardu.

Systém
DŮM123 umožňuje jak typovou, tak individuální výstavbu dle přání zákazníka. Rovněž umožňuje po drobných úpravách použít projektovou dokumentaci připravenou na jinou technologii výstavby.

Tento systém je díky své technologii systémem ekologickým a to jak v průběhu výroby, tak i užíváním, které je velmi šetrné k životnímu prostředí a naplňují tím trend trvale udržitelného rozvoje v rámci stavebnictví.

Systém
DŮM123 tedy umožňuje nabídnout zákazníkům rychlou výstavbu, kvalitní, zdravé a ekologické bydlení s extrémně nízkou spotřebou energií, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.
Stavební systém
Copyright © 2013 by PV  ·  All Rights reserved