TIC Creative - originální a praktický dárek ze Švédska

Kód: 77873
Tip
98 Kč 81 Kč bez DPH
SKLADEM - ihned k odeslání

Originální dárek ze Švédska pro toho, kdo rád nosí košile. Díky TIC® můžete přišít knoflík na košili bez použití jehly a nitě. Během pár sekund, jednoduše a elegantně. Ani nemusíte umět šít. Stačí mít po ruce TIC®.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete udělat radost někomu, kdo rád nosí košile s knoflíčky? Anebo hledáte originální a přitom praktický dárkový doplněk ke košili pro vašeho partnera? A který si navíc můžete popsat osobním vzkazem či jinak kreativně ztvárnit?

Darujte originální doplněk, který získal mezinárodní designové ocenění reddot award 2014 honourable mention.

Stalo se vám někdy, že vám upadnul knoflík u košile právě v ten nejméně vhodný okamžik? Například když potřebujete vypadat elegantně anebo když někam pospícháte? Pokud máte u sebe TIC®, váš problém je vyřešen za okamžik. Díky TIC® můžete přišít knoflík na košili bez použití jehly a nitě. Během pár sekund, jednoduše a elegantně. Ani nemusíte umět šít. Stačí mít po ruce TIC®.

TIC® je inovativní a kvalitní produkt vyráběný ve Švédsku, který pomáhá udělat váš každodenní život o trochu jednodušší.

Někteří naši zákazníci nazývají TIC® šitíčkem pro moderního muže nebo moderní ženu. TIC® ale není klasické šitíčko s jehlou a nitěmi. TIC® umí rychle a jednoduše připevnit knoflík na košili.

 

 

Balení: Jeden produkt obsahuje 4 ks jednorázových svorek TIC® v barvě bílé, a to vše zabaleno do elegantní mini krabičky.

Výrobce: Tic Sverige AB, Švédsko

Záruka: 24 měsíců