O nás

Firmy doporučují firmám

Určitě znáte tu situaci, když sháníte nějaký produkt, nebo chcete objednat nějakou službu, tak častokrát hledáte a vybíráte z množství nabídek. Ale od které firmy si to koupit? Jak poznat, kdo je solidní, prodává kvalitní výrobky, poskytuje profesionální služby? A jak se chová k zákazníkům? A proto začal postupně vznikat tento projekt, který pomáhá firmám a podnikatelům snadněji najít toho správného dodavatele.

rozcestnik-kulaty-light

Firmy, jejichž výrobky a služby na tomto e-shopu prezentujeme, jsou vybrány na základě pozitivních doporučení od jejich zákazníků a partnerů. Je to živý organismus, který můžete nejen využít pro vaše potřeby, ale také přispět vaším komentářem nebo tipem na další firmy, produkty či služby, které stojí za doporučení.

 

Dlouhodobé partnerství

My sami víme, jak je někdy těžké najít toho správného dodavatele. A proto sázíme na dlouhodobé partnerství a aktivní spolupráci. Věříme, že vám díky tomuto online projektu pomůžeme najít vhodné obchodní partnery.

Jak to funguje? Jednoduše! Buďto si sami vyhledáte dodavatele, produkt nebo službu, které vám budou vyhovovat, a přímo si je přes náš e-shop objednáte, anebo učiníte nezávaznou poptávku. Pokud si nebudete jistí, kterého dodavatele, produkt či službu si vybrat, kontaktujte nás a my si vás vyslechneme a pokusíme se společně najít pro vás vhodné řešení.

 podane-ruce-light

 

Zaměřeno na spokojenost zákazníků

Naše společnost byla založena v roce 2010. Od té doby jsme ušli velký kus cesty a získali mnoho spokojených zákazníků. Přečtěte si, co říkají zákazníci našeho e-shopu anebo klienti naší konzultační společnosti. Děláme vše pro to, abyste byli spokojení a rádi naše služby doporučovali ostatním.

doporuceny-produkt-light

 

Náš vztah k ekologii a regionu

Myslíme si, že každý by měl svým dílem přispět k tomu, abychom naši planetu Zemi neničili a zachovali životní prostředí i pro další generace. Snažíme se k tomu přispívat i tím, že:

  • opakovaně používáme obalové materiály, aby jich nebylo nutné tolik vyrobit,
  • tiskneme na papír jen když je to nutné, proto i faktury posíláme elektronicky,
  • třídíme odpad,
  • používáme úsporné zdroje energie a zbytečně neplýtváme.

ECO FRIENDLY - baleno do použitých obalů tnzm_cervene_kulate (200x200)

Do jisté míry jsme lokální patrioti. Pomáháme firmám a podnikatelům z jižní Moravy, aby se jim dobře vedlo. Podporujeme regionální projekty a aktivity. Ale máme rádi celé Česko!

 

Důvěra zavazuje

Věříme, že vzájemná důvěra, upřímná komunikace a ohleduplnost k lidem i přírodě jsou základem dobrých vztahů. Tyto hodnoty ctíme a chováme se podle nich k našim zákazníkům, partnerům, zaměstnancům i širšímu okolí.

foto-kulate-light

Tomáš Petrů
zakladatel a spolumajitel společnosti

Napište mi: info@bravoconsulting.cz
Zavolejte mi: (+420) 606 555 577

 

Rádi pomáháme

dobry-andel-zde-bydli   zdravotni-klaun-logo

  

Partnerské projekty

BRAVO CONSULTING | TAB BoardDINOPROFIT.com | Blogísek Niki | MyNEMO Planning | NEMO Report