Provozní změny na BRAVOshop.cz v souvislosti s koronavirem a nařízením vlády

ZDRAVÍ PŘEDEVŠÍM

 

Vážení zákazníci,

s ohledem na nařízení vlády (opatření kvůli zamezení šíření koronaviru) funguje náš e-shop pouze s drobným omezením, a to takovým, že dočasně nelze zboží objednat na dobírku anebo s osobním odběrem v sídle našeho e-shopu. Doručování objednaného zboží prostřednictvím našeho rozvozu, celostátních kurýrních služeb, České pošty a výdejen Zásilkovny funguje i nadále.

Je však možné, že některé výdejny Zásilkovny musí být z důvodu nařízení vlády pro veřejnost uzavřené. Než se situace vyjasní, doporučujeme využít dopravu objednaného zboží přímo na Vaši adresu naším rozvozem (doručujeme nyní zdarma a pouze ve vymezeném okruhu od sídla našeho e-shopu) anebo celostátní kurýrní službou (DPD, InTime). Žádáme všechny zákazníky, aby nás současně s objednávkou informovali, pokud mají nařízenou karanténu (ať už z důvodu cestovatelské či komunitní anamnézy); v takovém případě upozorníme dopravce, aby se mohl situaci přizpůsobit a předání objednaného zboží mohlo proběhnout bezkontaktně.

 

vlada-nouzovy-stav

 

Myslíme na zdraví našich zákazníků, a proto jsme se rozhodli toto opatření zavést s okamžitou účinností od 14. března 2020, a to jako dočasné opatření. Budeme i nadále sledovat nařízení vlády a doporučení hygieniků či místních orgánů a podle toho budeme nadále postupovat a naše zákazníky informovat.

Děkujeme za pochopení. V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.

Zdraví vás

Tomáš Petrů

a tým BRAVOshop.cz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení