Provozní změny na BRAVOshop.cz v souvislosti s koronavirem a nařízením vlády

ZDRAVÍ PŘEDEVŠÍM

 

Vážení zákazníci,

s ohledem na nařízení vlády (opatření kvůli zamezení šíření koronaviru) funguje náš e-shop pouze s drobným omezením, a to takovým, že dočasně nelze zboží objednat na dobírku anebo s osobním odběrem v sídle našeho e-shopu. Doručování objednaného zboží prostřednictvím našeho rozvozu, celostátních kurýrních služeb, České pošty a výdejen Zásilkovny funguje i nadále.

Je však možné, že některé výdejny Zásilkovny musí být z důvodu nařízení vlády pro veřejnost uzavřené. Než se situace vyjasní, doporučujeme využít dopravu objednaného zboží přímo na Vaši adresu naším rozvozem (doručujeme nyní zdarma a pouze ve vymezeném okruhu od sídla našeho e-shopu) anebo celostátní kurýrní službou (DPD, InTime). Žádáme všechny zákazníky, aby nás současně s objednávkou informovali, pokud mají nařízenou karanténu (ať už z důvodu cestovatelské či komunitní anamnézy); v takovém případě upozorníme dopravce, aby se mohl situaci přizpůsobit a předání objednaného zboží mohlo proběhnout bezkontaktně.

 

vlada-nouzovy-stav

 

Myslíme na zdraví našich zákazníků, a proto jsme se rozhodli toto opatření zavést s okamžitou účinností od 14. března 2020, a to jako dočasné opatření. Budeme i nadále sledovat nařízení vlády a doporučení hygieniků či místních orgánů a podle toho budeme nadále postupovat a naše zákazníky informovat.

Děkujeme za pochopení. V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.

Zdraví vás

Tomáš Petrů

a tým BRAVOshop.cz