Možnosti dopravy

 

Přeprava modulových domů a mobilních domků na konkrétní místo určení je zajišťována daným obchodním partnerem (dodavatelem), u kterého si výrobu a přepravu závazně objednáte. Někteří dodavatelé mají cenu přepravy již zahrnutou v ceně zakázky, většina však cenu přepravy kalkuluje zvlášť. Cena přepravy se většinou pohybuje v desítkách tisíc korun, dle velikosti nákladu a vzdálenosti místa určení.

 


   

zasilkovna-logo

Doručení zboží do výdejního místa Zásilkovny nebo Z-BOXu je levný, rychlý a spolehlivý způsob dopravy zboží menších rozměrů a hmotnosti. Objednané zboží si můžete snadno vyzvednout na některém z více než 8000 výdejních míst v České republice. Tento způsob doručení zboží nabízíme pouze v případě, že si produkt(y) objednáte a zaplatíte přímo prostřednictvím našeho e-shopu Dům123.cz. Jakmile zásilka opustí náš sklad a kurýr společnosti Zásilkovna si zásilku naskenuje do systému, obdržíte e-mail a SMS s potvrzením, že zásilka skutečně míří k vám na vybrané místo. Jakmile bude zásilka připravena k odběru, obdržíte upřesňovací e-mail a SMS se specifickým kódem, který je nutný pro odběr zásilky na výdejním místě.

 


  

nakladni-auto-preprava-bottom

Přepravní společnost vám doručí produkty na vámi uvedenou adresu – domů, do firmy, na chalupu, do práce apod. Je to velmi pohodlný způsob dopravy, protože nemusíte nikam chodit, kurých přijede za vámi. Tento způsob doručení zboží nabízíme pouze v případě, že si produkt(y) objednáte a zaplatíte přímo prostřednictvím našeho e-shopu Dům123.cz. K přepravě využíváme především celostátní kurýrní službu Zásilkovna, případně PPL. V ojedinělých případech využíváme i jiné dostupné přepravce. O termínu doručení vás bude kurýr předem informovat SMS zprávou nebo e-mailem.

 


  

Nas-rozvoz-zdarma

Pro zákazníky, kteří si přejí zboží doručit na adresu nacházející se v našem blízkém okolí, zajišťujeme také náš vlastní rozvozNáš rozvoz funguje pouze pro následující lokality/obce: Bedřichovice, Brno-Slatina, Hostěnice, Mokrá-Horákov, Podolí u Brna, Šlapanice, Tvarožná a Velatice. Tento způsob doručení zboží nabízíme pouze v případě, že si produkt(y) objednáte a zaplatíte přímo prostřednictvím našeho e-shopu Dům123.cz. Při využití našeho rozvozu zdarma musí být cena zboží uhrazena předem, nelze platit až při rozvozu. Zboží doručíme na vámi požadovanou adresu v čase, který si společně předem domluvíme.

 


  

 

Osobní odběr produktů zakoupených a zaplacených prostřednictvím e-shopu Dům123.cz je možný zdarma po předchozí domluvě také v sídle naší společnosti: BRAVO CONSULTING, s.r.o., Horákov 199, 66404 Mokrá-Horákov. Při osobním odběru musí být cena zboží uhrazena předem, nelze platit až při vyzvednutí zboží.