Možnosti dopravy

 

zasilkovna-logo

Doručení do Zásilkovny je levný, rychlý a spolehlivý způsob dopravy. Objednané zboží si můžeme snadno vyzvednout na některém z téměř 2500 výdejních míst v České republice.

Jakmile zásilka opustí naší expedici a kurýr společnosti Zásilkovna si zásilku naskenuje do systému, obdržíte e-mail a SMS s potvrzením, že zásilka skutečně míří k vám na vybrané místo. Jakmile bude zásilka připravena k odběru, obdržíte upřesňovací e-mail a SMS se specifickým kódem, který je nutný pro odběr zásilky v odběrném místě. Bez kódu vám bohužel obsluha zásilku nebude moci vydat.

 


  

nakladni-auto-preprava-bottom

Přepravní společnost doručí objednané zboží na vámi uvedenou adresu – domů, do firmy, na chalupu, do práce apod. Je to velmi pohodlný způsob dopravy, protože nemusíte nikam chodit, kurých přijede za vámi.

K přepravě využíváme především celostátní kurýrní služby PPL. V ojedinělých případech využíváme i jiné dostupné přepravce. O termínu doručení vás bude kurýr předem informovat SMS zprávou nebo e-mailem.

 

ppl-logo

 


  

Nas-rozvoz-zdarma

Pro zákazníky v našem blízkém okolí zajišťujeme také náš vlastní rozvoz.

Náš rozvoz funguje pro následující lokality/obce: Bedřichovice, Brno-Slatina, Hostěnice, Mokrá-Horákov, Podolí u Brna, Šlapanice, Tvarožná a Velatice.

Při využití našeho rozvozu zdarma musí být cena zboží uhrazena předem, nelze platit až při rozvozu. Zboží doručíme na vámi požadovanou adresu v čase, který si společně předem domluvíme.

 


  

 

Osobní odběr zakoupeného zboží je možný zdarma po předchozí domluvě také v sídle naší společnosti: BRAVO CONSULTING, s.r.o., Horákov 199, 66404 Mokrá-Horákov. Při osobním odběru musí být cena zboží uhrazena předem, nelze platit až při vyzvednutí zboží.