Možnosti platby

PLATBA PŘEDEM - BĚŽNÝ BANKOVNÍ PŘEVOD

Pokud za zboží rádi zaplatíte předem, můžete kromě on-line platby využít také běžný bankovní převod. Po odeslání objednávky vám automaticky zašleme e-mailem všechny informace, které jsou potřebné pro správný převod financí (např. variabilní symbol, přesnou čásku, atd.). Peníze pak můžete odeslat na jeden z našich účtů.

  • FioBanka v CZK: 2201551625/2010
  • FioBanka v EUR: 2501551627/2010

Při platbě předem vždy zvolte jako VARIABILNÍ SYMBOL číslo Vaší objednávky. Pomůžete nám tím při kontrole a my budeme schopni rychleji připravit zásilku k expedici!

Myslete, prosím, na to, že běžný bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Dokud peníze bezpečně nedorazí na náš účet, nemůžeme bohužel zboží odeslat. Proto, pokud na svou objednávku spěcháte, zvolte raději platbu na dobírku nebo on-line platební kartou. Ve chvíli, kdy peníze cinknou na našem účtu, odešleme vám na e-mail potvrzení a začneme pečlivě pracovat na zpracování objednávky. 

   

PLATBA DOBÍRKOU

Placení mincemi a bankovkami zná každý! Je to nejjednodušší způsob, jak zaplatit za zboží, které si objednáte. Proto je samozřejmostí, že u nás můžete vsadit právě na tento způsob platby. Nechejte si zboží odeslat a zaplaťte jej hotově nebo kartou až v momentě jeho převzetí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení