Možnosti platby

PLATBA PŘEDEM - BĚŽNÝ BANKOVNÍ PŘEVOD

Pokud za zboží rádi zaplatíte předem, můžete kromě on-line platby využít také běžný bankovní převod. Po odeslání objednávky vám automaticky zašleme e-mailem všechny informace, které jsou potřebné pro správný převod financí (např. variabilní symbol, přesnou čásku, atd.). Peníze pak můžete odeslat na jeden z našich účtů.

  • FioBanka v CZK: 2201551625/2010
  • FioBanka v EUR: 2501551627/2010

Při platbě předem vždy zvolte jako VARIABILNÍ SYMBOL číslo Vaší objednávky. Pomůžete nám tím při kontrole a my budeme schopni rychleji připravit zásilku k expedici.

Myslete, prosím, na to, že běžný bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Dokud peníze bezpečně nedorazí na náš účet, nemůžeme bohužel zboží odeslat. Proto, pokud na svou objednávku spěcháte, zvolte raději platbu na dobírku nebo on-line platební kartou. Ve chvíli, kdy peníze cinknou na našem účtu, odešleme vám na e-mail potvrzení a začneme pečlivě pracovat na zpracování objednávky. 

   

PLATBA DOBÍRKOU

Placení mincemi a bankovkami zná každý! Je to nejjednodušší způsob, jak zaplatit za zboží, které si objednáte. Proto je samozřejmostí, že u nás můžete vsadit právě na tento způsob platby. Nechejte si zboží odeslat a zaplaťte jej hotově nebo kartou až v momentě jeho převzetí.